Seznámili jsme se na Speed dating: příběh jedné z účastnic

Fenomén Speed dating se u nás drží už několik málo let a dá se říci, že slaví úspěch. Díky téhle nevšední formě seznámení už našlo svého partnera nesmírné množství lidí, včetně Simony, která se rozhodla o svůj příběh a zkušenost ze Speed dating Praha podělit.

Začalo to nedůvěrou…

Asi jako každý, pohlížela jsem tehdy na Speed dating trochu skepticky. Seznámení formou "škatulata, hejbejte se!" mě nijak zvlášť nelákala, ale byla jsem tehdy už přes rok sama a kamarádka mě k akci více méně přemluvila.

Na první rychlé rande jsme šly spolu a večer skončil nevalně. Měla jsem jen jednu shodu z devíti možných a čekala, že protějšek, který mi byl moc sympatický, se mi ozve na mail. Bohužel (nebo bohudík) se tak nestalo, což mě zklamalo. Myslela jsem si, že pokud mám s někým shodu, chci se s ním automaticky vidět znova. Po týdnu už jsem přestala doufat. Přestože to nebyla zrovna dobrá zkušenost, musím přiznat, že ta forma seznámení mě zaujala a bavila, a tak jsem na Speed dating Praha vyrazila znovu, tentokrát sama.

Rychlé rande číslo dvě

Na další rychlorande jsem pak šla 16. prosince 2010. Tentokrát tam bylo 15 mužů a nás bylo 9 žen. Sympatičtí mi byli dva, shodu jsem měla s oběma a hned druhý den se sešla s prvním z nich - s mým současným mužem. Po schůzce ve dvou, která probíhala v indické restauraci, už jsem se s tím druhým protějškem z rychlorande nesešla, protože jsem měla jasno: tohle je ten, kterého hledám, řekla jsem si tehdy.

Oba jsme pocházeli z podobných poměrů: on má tři sourozence, já čtyři. Oba z dělnických rodin, oba s maturitou a navíc s takřka stejnými životními hodnotami a zájmy. Byla to neuvěřitelná shoda! Musím ještě říct, že můj muž je o 11 let starší. Věková kategorie Speed dating tehdy byla 25 - 37 let. Mně tehdy bylo 26 a jemu 37, takže se do skupiny tak tak vešel.

O necelý rok později, v listopadu 2011, jsme se vzali, v létě 2012 se nám narodil syn a loni v prosinci dcerka. S manželem si rozumíme, stále se máme rádi jako na začátku a vždycky už asi budu Speed dating Praha vděčná za to, že jsme měli příležitost seznámit se.

Ne vždycky to klapne

Je jasné, že ne vždycky má člověk štěstí. Pravděpodobnost, že najdete partnera svých snů, asi nebude až tak velká, ale já osobně Speed dating moc doporučuji. I kdyby jste tady nenašli muže/ženu svých snů, ta zkušenost v každém případě stojí za to!

Simona, 30 let (Praha)

Zavřít okno