Rychlorande krok za krokem: jak probíhá Speed dating?

Přesto, že se obvykle odvíjí podle stejného schématu, nikdo nikdy neví, koho na rychlorande potká, co ho přesně čeká a jak večer bude probíhat. A proto, zvlášť pokud se na Speed dating chystáte úplně poprvé, toužíte se určitě o to víc dozvědět, jak všechno probíhá.

Celá akce by se dala pomyslně rozdělit na 3 fáze:

Rádi bychom se vám tedy pokusili objasnit, jak vše probíhá, na co se připravit a na co těšit.

Před Speed dating je vše ve vaší režii

Nejdůležitější je samozřejmě přihlásit se, tj. vybrat vhodný termín a provést registraci na našich webových stránkách.

Následně od nás obdržíte e-mail, ve kterém budou informace k platbě bankovním převodem, který je potřeba provést do určitého termínu, který vám také sdělíme.

Tím, že platbu zašlete, stvrzujete najisto svou účast na Speed dating.

Jakmile se platba na našem účtu načte, budete o tom informováni e-mailem, ve kterém se zároveň dozvíte bližší informace o Speed dating, který se bude konat v termín, jenž jste si vybrali.

Jak probíhá večer na Speed dating?

Pro rychlé rande vybíráme vždy příjemné prostředí kavárny či restaurace, kam se v daný termín a konkrétní hodinu dostavíte. Samozřejmě je ideální přijít pár minut před zahájením než se zpožděním.

Celý večer řídí moderátor, který má na starost veškerý chod Speed dating. Rande pořádáme vždy pro 7 párů, ale plnou účast bohužel nikdy nemůžeme garantovat, protože někteří mohou na poslední chvíli svou účast zrušit a my už nemáme dostatečný časový prostor k tomu, abychom místo zaplnili.

Už při zahájení rychlorande obdržíte kartičku s vaší přezdívkou a přezdívkami vašich protějšků. Je určena k zapisování shod, tedy k zaznamenání toho, zda se s konkrétní osobou chcete ještě vidět.

Poté následuje samotné seznamování: ženy sedí u stolečků a muži se u každé z nich střídají v pravidelném intervalu dlouhém 5 minut. K výměně partnerky vybídne moderátor nebo určený signál.

Pokud vám je váš protějšek sympatický a rozhodnete se, že se s ním ještě chcete sejít, poznamenáte si to k jeho/její přezdívce.

Co následuje po Speed dating?

Po skončení večera odevzdáte své kartičky a my z nich vyhodnotíme výsledky a shody. Pokud se protějšek, který jste na kartičce označili, chce vidět i s vámi, znamená to shodu. Díky ní vám pak na e-mail zašleme kontakt na protějšek, obvykle je to e-mail nebo telefonní číslo. A protějšek naopak dostane kontakt na vás.

Jak se vše bude vyvíjet dál, záleží jen na vás dvou!

Zavřít okno