Ohlasy účastníků

Osobně jsem se rychlýho rande před nedávnem účastnil a celou akci bych zhodnotil asi takhle: za přijatelnou částku se člověk pobaví a pozná nové lidi. Během 5 minut se toho člověk o tom druhém moc nedozví, ale na to, aby si vytvořil první dojem, ten čas stačí. Ze sedmi holek mě opravdu zaujaly 2 a u jedné z nich jsem měl shodu, dostal jsem na ni kontakt a sešli jsme se pak ještě jednou sami. Přestože to mezi námi nevyšlo, akci jsem nezavrhnul. Naopak jsem byl mile překvapený a určitě bych to zkusil znova!

Michal, 27 let

Zúčastnila jsem se rychlého rande pro věkovou kategorii nad 40 let a musím říci, že jsem byla nadšená. O možnosti se takto seznámit jsem se dozvěděla až nedávno od kamarádky a rozhodně zkušenosti nelituji, přestože jsem nakonec neměla s nikým shodu. Až na jednoho muže byli všichni moc zábavní, uvolnění a skutečně ochotni se seznámit. Mohu jen doporučit!

Ivana, 46 let

Jsem pracovně vytížený a partnerku hledám už dlouho. Na Rychlé rande jsem šel pro tu zkušenost, především mě ta forma seznámení hodně zaujala a samozřejmě mi i vyhovovala - je to opravdu rychlé a efektivní. Četl jsem předtím k tomuto tématu řadu negativních komentářů typu "je to jen pro ztroskotance", "je to ubohé" apod., což bych chtěl vyvrátit a říct, že jsem se rád, že jsem se těmito názory nenechal ovlivnit. Musím totiž přiznat, že jsem se opravdu bavil.

Radek, 34 let

Na rychlém rande jsem byla už před nějakou dobou, měla jsem 3 shody a z toho jedna vyšla. Našla jsem zde partnera, se kterým jsem teď moc spokojená, takže bych tuto akci všem moc ráda doporučila. A pokud vám to nevyjde hned napoprvé, rozhodně to zkuste znova. Jsem důkazem, že se to vyplatí :-)

Simona, 31 let

Měla jsem ke speed dating zpočátku poměrně nedůvěru a taky jsem se styděla, a tak jsme se sem přihlásily společně s kamarádkou. I přes moje obrovské rozpaky musím přiznat, že jsem si akci nakonec užila. Svého stávajícího partnera, se kterým jsme teď už 3 měsíce spolu, jsem poznala hned napoprvé! Kamarádka sice nikoho nastálo nenašla, ale vím, že poznala celou řadu nových zajímavých protějšků. Pokud váháte, zda rychlorande navštívit, tak radím vyzkoušet to. Nic neztratíte a máte možnost jen získat!

Lucie, 26 let

I když jsem rychlý rande navštívil jenom jednou a zjistil jsem, že mi asi víc sedí klasická forma seznamování, rozhodně tento způsob nezavrhuji. Hodně ho ocení časově vytížení lidé a ti, kteří chtějí při hledání partnera vyzkoušet zase něco nového než jen procházení stovek seznamkových profilů.

Kamil, 24 let

Chtěla bych moc poděkovat této agentuře za skvělou zábavu a především novou příležitost, jak se seznámit. Musím uznat, že během těch 5 minut jsem si opravdu dokázala ujasnit, zda mi muž je či není sympatický natolik, abych se s ním chtěla sejít i příště. A po třech skvělých akcích to konečně vyšlo!

Dita, 22 let

Jít na speed dating mě donutil rozchod s bývalou partnerkou, které jsem chtěl snad jen něco na truc dokázat. Z první zkušenosti jsem byl trochu zklamaný. Zaujala mě jen jedna žena, která si mě ale nakonec ani nevybrala, takže nulová úspěšnost. Na dalším rychlorande už to ale bylo o 100% lepší! Ze sedmi žen jsem si vybral 6 a z toho s pěti jsem měl shodu. Se všemi jsem se sešel a nakonec vybral jednu, se kterou jsme teď skoro 4 měsíce spolu. Moc si s ní rozumím a jsem rád, že jsem ji našel.

Luděk, 30 let

Ráda bych touto cestou poděkovala agentuře za skvělý večer na Rychlém rande! Díky shodě mě teď čekají 2 rande s muži, kteří mi byli ten večer sympatičtí, a se kterými jsem měla shodu. Agentura vytvořila skvělé zázemí a především perfektní atmosféru, na které se samozřejmě podíleli i všichni účastníci. Co mě překvapilo asi nejvíc, byli samotní zúčastnění. Nikdo nebyl nervózní, nálada byla perfektní a všichni jsme se skvěle bavili.

Petra, 35 let

Zavřít okno