Kuriozity ze Speed dating

Kuriozity ze Speed dating

Jako všechny typy schůzek a rande má i Speed dating celou řadu příběhů, které by se daly nazvat kuriózními. Chystáte se zanedlouho na rychlé rande a jste z toho trochu nervózní? Rozhodli jsme se odlehčit atmosféru napětí a vybrat pro vás pár humorných historek těch, kteří se už Speed dating účastnili. Nic totiž není tak vážné, jak se zdá...

Tempo rychlorande může být pro někoho hodně rychlé. Dokonce natolik, že přestává mít přehled ve svých nápadnících...

Moje první zkušenost se Speed dating byla humorná, možná až trapná. Bohužel jsem iniciátorkou toho trapasu byla já sama... Během rychlorande mi byli sympatičtí 4 muži a se všemi jsem dokonce měla shodu a následně i rande. Kritický moment nastal u posledního rande v pořadí: protějšek jsem v jednom okamžiku oslovila jménem muže z předchozího rande a za několik málo minut se ho zeptala, ve které třídě že to učí. Nechápavě na mě hleděl a já si uvědomila, že učitel byl jeden z těch předchozích tří mužů. Rande bylo fiasko a nakonec to nevyšlo ani s jedním. Speed dating samo o sobě bylo zábavné a za neúspěch si z velké části můžu asi sama. Dnes už to všem vyprávím jako zábavnou historku.

Kamila

Speed dating je založen na prvním dojmu. Ten může být samozřejmě mnohdy klamný. Ladislav měl shodu s jednou dívkou, kterou pak pozval do příjemné kavárny v centru Prahy a opíraje se o dobrý dojem, začínal mít radost z toho, že konečně našel fajn holku, ale...

...všiml jsem si, že si v průběhu večera s někým psala přes mobil. V jednu chvíli odešla na toaletu a nechala mobil na stole. Vím, že to bylo neslušné, ale nahlédl jsem jí do zpráv. Psala si s nějakou kamarádkou ... v nestřežené chvíli mě vyfotila a kámoška mě pak komentovala: "Co je to za pako? Károvaný košile se ještě nosí? Možná tak v muzeu..." Nejhorší bylo, že jí moje společnice odpověděla: "Hm, máš pravdu, pošlu ho co nejdřív k šípku." Zvedl jsem se a odešel ještě dřív, než se stačila vrátit.

Ladislav

Důkaz, že ne vždy se vyplatí být spontánní...

Na rande ve dvou jsem byla s mužem ze Speed dating. Byl to prototyp sympaťáka s nažehlenou košilí, voňavým svetrem a vyleštěnýma botama. Nedalo mi to a zeptala se ho, kdo se o něj tak pěkně stará. Poté, co odvětil "manželka", zmrznul oběma úsměv na rtech. Tuhle odpověď jsem rozhodně nečekala a z jeho výrazu jsem vytušila, že i pro něj byla překvapením. Odpověděl zkrátka spontánně - a pravdivě.

Irena

Myslete na to, že zřetelný projev, je dost důležitý!

Můj protějšek byl poměrně pěkný a na první pohled sympatický, ale měl jednu chybu: drmolil tak, že jsem mu nerozuměla ani slovo. Z celých pěti minut jsem mu rozuměla akorát to, že se jmenuje Vadim (nebo Radim?). Vrchol nastal v okamžiku, kdy jsem se ho zeptala, jak se mu tady na rychlorande líbí a on se mě zeptal: "Cože?"

Lenka

Na nedostatky se mnohdy vyplatí neupozorňovat. Honzu během společných pěti minut upoutal nevzhledný drobek na nose své partnerky na Speed dating.

"Promiň, ale máš něco na nose!" řekl jsem jí, abych ji ušetřil trapasu s dalšími muži, kteří se s ní měli seznámit. "To je piercing!" odpověděla a já pak počítal každou vteřinu do těch pěti minut. Shodu jsme samozřejmě neměli.

Honza

Zavřít okno