SPEED DATING

Jedno rande, sedm lidí, pět minut

Skupina žen a mužů podobné věkové kategorie má jen pár minut na to, aby se vzájemně poznali. Šance na úspěšné seznámení je velká. Účastníci se skvěle baví a kontakt předají jen tomu, o koho mají skutečný zájem. Žádné dlouhé minuty trapného ticha, žádné tristní výmluvy proč z rande odejít dřív. Speed dating, neboli rychlé rande, je skvělá příležitost k seznámení!

Novodobá forma seznamování se zrodila v mysli amerického rabína jménem Yaacov Deyo. Jeho záměrem bylo zvýšit počet židovských svateb, ovšem tento způsob pro rychlé rande si brzy našel oblibu i u jiných sociálních skupin.

Kromě označení Speed dating se pro tento způsob seznámení vžil také výraz Smart dating, tedy chytré rande, zřejmě pro svůj chytrý model a výjimečnou efektivnost.

Jak probíhá Speed dating?

Rande Speed dating probíhá víc jak zábavnou formou a uskutečňuje se v kavárně nebo jiném příjemném prostředí. Každému z nezadaných účastníků je moderátorem/moderátorkou přidělena Speed karta. K ženě sedící u stolku si přisedne muž, načež by se oba měli v 5 minutách pokusit dozvědět se o sobě co nejvíc. Po uplynutí pěti minut, určených k seznámení, zazní signál a oba si na kartu poznamenají, zda právě tohoto partnera chtějí znovu vidět.

Následně muž opouští stůl a přisedne k další ženě, se kterou se vše opakuje podle stejného scénáře. Speed dating trvá tak dlouho, dokud se nepoznají úplně všechny protějšky.

Pravé napětí následuje hned nato. Karty jsou účastníkům posbírány a vyhodnoceny během 24 hodin. Výsledky rychlorande jsou účastníkům zaslány na e-mail nebo telefon. Jestliže je přání sejít se i příště vzájemné, jsou oběma účastníkům sděleny kontakty na toho druhého. Další rande už záleží jen na Vás!

Proč zvolit k seznámení Speed dating?

Rychlé rande či Speed dating podstatně šetří váš čas. Za jeden jediný večer se seznámíte s několika novými lidmi a nezadanými protějšky. Za tak krátkou dobu a za takovou cenu se Vám podobné rande rozhodně nikde jinde nepodaří absolvovat!

Rychlé rande Vám zaručí, že se vyhnete trapným chvilkám a průhledným výmluvám jak se z nepovedené schůzky rychleji vypařit. Je sice pravděpodobné, že na Speed dating narazíte na někoho, kdo Vám nesedne, ale 5 společných minut se přece jenom dá snadno překonat.

Speed dating je seznamka vyzkoušená a osvědčená v celé řadě zemí, kde funguje víc jak úspěšně. Jedná se o velmi populární příležitost k seznámení.

Jestliže si na rychlorande napoprvé nikoho nevyberete, můžete zkoušet štěstí znova.

Speed dating Praha

Speed dating je osvědčený způsob k seznámení, díky kterému svůj protějšek našly miliony lidí po celém světě. Praha je jedním z měst, kde na rychlé rande zajít, také právě prostřednictvím naší agentury. Využijte svou příležitost a najděte toho pravého partnera s námi!

Je Speed dating vhodný právě pro vás?

Na odhadnutí svého protějšku máte jen velmi krátkou dobu, a tak se někomu tato příležitost k seznámení může zdát trochu povrchní. Věřte ale, že názor si na toho druhého obvykle vytvoříte už během prvních několika málo minut. První dojem je totiž rozhodující a právě z toho Speed dating těží.

Zavřít okno